Aktualności

Wrażliwi na sztukę

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W ramach Dni Kultury Chrześcijańskiej uczniowie naszej szkoły wzięli udział w cyklu działań, którym przyświecał wspólny temat „Kościół naszym domem”. Uczniowie przygotowali teksty poetyckie, prace plastyczne oraz fotografie, które zaprezentowane zostały podczas wernisażu. Uroczyste spotkanie połączone z podziwianiem prac odbyło się 8 października 2017 r. w WCK w Wałczu. Uczniowie zostali wyróżnieni za swoje zaangażowanie oraz wrażliwość na szeroko rozumianą sztukę. Wśród wyróżnionych młodych artystów znalazły się uczennice klasy IV TH: Sylwia Sowak, Martyna Janus, Anna Lewandowska i Joanna Cabaj, które pod okiem p. Magdaleny Huber stworzyły utwory poetyckie. W kategorii sztuk wizualnych wyróżnione zostały Aleksandra i Alicja Andrukajtis z klasy III LO.

Dopełnieniem wernisażu stały się dzieła sztuki kulinarnej, które przygotowali uczniowie naszej szkoły wraz z p. Bernadettą Radziun i p. Agnieszką Jendą. Zaproszeni goście, dzięki przygotowanym potrawom, mieli prawdziwą ucztę nie tylko dla ducha, ale także dla ciała .

Wraznasztuke

©2018 Zespół Szkół nr 4 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wałczu. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Search